ANIT MİMARLIK HAKKINDA

ANIT MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET LTD. ŞTİ

Anıt Mimarlık 1990 yılında bir şahıs olarak başlayıp 1995 yılında iş hayatına şirket olarak devam etmiş ve bugünlere gelmiştir. Proje yapımı ile başladığımız işimizde şu anda 8 teknik personel olmak üzere 20 çalışanla sektörde inşaat taahhüt, inşaat malzemeleri satışı ve uygulama, danışmanlık, kontrolörlük ve ozalit çekim hizmetleri gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Anıt Mimarlık firmamız tarafından üstlenilen projeler müşterinin talepleri, kullanım isteği doğrultusunda maksimum analiz süreci ile gözden geçirilerek en optimum çözümlerin bulunması sağlanıyor. Firmamız işverenin taleplerini; Ekonomik olma, kullanabilir olma, sağlam ve güvenilir olma, estetik olma kriterleri doğrultusunda değerlendirip hızlı ve zamanı en güzel şekilde kullanıp çözümler üretmektedir.

Anıt Mimarlık çalışanları ve yaşattığı değeri ile bir bütündür. Anıt Mimarlık olarak gelişen teknolojiyi takip ederek, doğru malzeme seçimi, doğru uygulama ve doğru yönlendirme ile müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Misyonumuz; İş yaparken güvenilir, şeffaf, becerikli olmak prensipleri ile müşteri memnuniyetini maksimum dereceye çıkartabilmek. Müşterilerimize maddi ve manevi katkılar sunmak, onlara faydada bulunmak.

Vizyonumuz; Davranışlarımızı, güvenilirliğimizi, teknik gücümüzü ve bilgi gelişimimizi kurumsal ve kalıcı halde devam ettirmektir.